battlefield spele

Battlefield datorspēles ceļvedis un apskats

Šis raksts ir izveidots spēlētājiem, kuri aizraujas ar dažādu aktīvo spēļu spēlēšanu, kurās iesaistās vairāki dalībnieki vienlaicīgi. Lai dalībnieks varētu pāriet nākošā līmenī, viņam ir jāuzvar savs pretinieks. Kā vienu no šādām multi-dalībnieku spēlēm mēs izvēlējāmies Battlefield 3, tomēr padomi ir saistoši arī līdzīgām kategorijas spēlēm.

1. Esi pacietīgs
Vai tu esi tikko ielādējis savu pirmo spēles versiju un tev ir grūti tajā izdzīvot pat pirmo minūti? Tas nav pārsteigums, jo spēlētāji, kas spēlē pret tevi, ir ar daudz lielāku pieredzi. Iespējams, pārējie spēlētāji jau zina, kā vislabāk izvēlēties ieročus, kurus uzlabojumus pirmos atslēgt. Dalībnieki ar lielāku pieredzi ir jau sen atbloķējuši iestatījumus, kā rezultātā viņi ir spēcīgāki. Viņi pārzina spēli daudz labāk. Taču, apņemoties ar pacietību, ir patiešām liela iespēja, ka spējas uzlabosies.

2. Mācies no savām sakāvēm
Vienīgā un vissvarīgākā lieta, kas ir jācenšas saprast ir – kāpēc tu tiki sakauts, piemēram, iznāci pārāk atklātā redzamības zonā (uz ceļa, lauka u.c.) un tevi pārsteidza snaiperis. Tātad – ko no tā vari mācīties? Nākamreiz pārvietojies neregulāri zig-zag līnijā. Samazināsies iespēja, ka kāds tevi pamanīs un varēs precīzi nomērķēt, jo visu laiku mainīsi pozīciju. Vai tu esi atradis savu mīļāko apmetnes vietu, bet vienmēr tiec nogalināts? Tas ir tāpēc, ka šo tavu taktiku ir atklājuši arī pretinieki. Maini savas apmetnes vietas. Vienmēr padomā par to, no kuras puses nāca šāviens, kā arī kāds ierocis tika izmantots.

3. Praktizējies tiešsaistē
Daži spēlētāji domā, ka praktizējoties bezsaistē, piemēram, spēlējot viena spēlētāja versiju, viņi būs sagatavojušies tiešsaistes spēlēm ar reāliem pretiniekiem. Diemžēl, tā domāt ir pilnīgi nepareizi. Ja tu nevēlies spēlēt ar svešiniekiem, kur nepārzini viņu taktiku, tad vari spēlēt kopā ar draugu, lai aptuveni iemācītos spēles vizualizāciju, ieroču funkcijas. Tomēr praktizēties tiešsaistē ir vislabākais treniņš. Pieņem to, ka spēli varēs saprast tikai ar laiku. Spēlējot bezsaistē, tu nekad nesasniegsi savus reitingus un līmeni, lai stātos pretī labākajiem.

4. Ieroču un iekārtu vadība
90. gadu izveidotajās spēlēs, katrs dalībnieks virtuāli varēja pārnēsāt sev līdzi aptuveni desmit dažādus ieročus vienlaicīgi. Viņi varēja nomainīt pistoles, bazukas, granātas un tā tālāk. Šobrīd, lai padarītu spēles interesantākas, līdzi var pārnēsāt apmēram divus ieročus, bet pārējie ir spēles laikā iegūstami. Spēlētājiem ir jādomā stratēģiski, kuri ieroči noteiktā situācijā ir nepieciešamākie, un tikai tie jāņem sev līdzi. Tad, kad munīcija ir izsmelta, ir jāmeklē jauna. Tas nozīmē, ka pareizs ierocis un tā vadība ir galvenais faktors, lai izdzīvotu kaujas laukā un sasniegtu uzvaru. Ja tu esi iesācējs spēlētājs un nepārzini ne vietu, ne ieroču funkcijas, tad nekas cits tev neatliks, kā daudzas reizes zaudēt un mācīties no kļūdām. Pēc 20 spēlēm tu jau sāksi saprast munīcijas vērtību, kādi ir prioritārie ieroči, kuri būtu jāņem uz kauju. Labs ierocis ir bise, taču jāatceras, ka tai ir īss darbības diapazons un piemērotas tikai tuvām cīņām. Kā viens no standarta aprīkojumiem ir granātas, kuras ir obligāti jāizmanto. Nav jēga būt nogalinātam, ar neizmantotu granātu kabatā, tāpēc izmet to pie pirmās izdevības, kad redzi kaujas sākšanos.

5. Kustība
Efektīva kustība ir būtiska jebkurā spēlē, un nav svarīgi, vai tava prioritāte konkrētā situācijā ir uzbrukt vai izvairīties no mērķa. Stāvēšana dīkstāvē palielina varbūtību tikt nogalinātam, it īpaši no snaiperu uzbrukuma. Kustīgu mērķi ir daudz grūtāk nogalināt, tāpēc nekad nestāvi, ja vien tas nav absolūti nepieciešams. Rūpīgi izvēlies maršrutu, pa kuru dodies uz kādu objektu.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *