Finanses Padomi

Kā pelnīt naudu internetā 2023. gadā?

Jābūt godīgam – salīdzinot ar 2022. gadu, ļoti maz kas ir mainījies attiecībā uz naudas pelnīšanu internetā. Vēl joprojām nav parādījušies veidi, kā kļūt par miljonāru vienas naktis laikā. Ja tu vēl neesi uzsācis savu interneta biznesu, es vēlos tevi brīdināt – sāc tagad, jo katru gadu tas kļūst arvien grūtāk sakarā ar pieaugošo konkurenci.

Šajā rakstā mēs apskatīsim divus veidus, kā pelnīt naudu internetā – aktīvos un pasīvos ienākumus. Aktīvā peļņa nozīmē, ka tev būs regulāri jāstrādā, lai gūtu ienākumus, bet pasīvā peļņa galvenokārt ļaus tev nopelnīt naudu “nesēžot darbā” (precīzāk sakot, tu strādāsi vienreiz, bet vēlāk saņemsi naudu par to, ko esi iepriekš paveicis).

Labākās peļņas iespējas internetā 2023. gadā

Peļņa no digitālā mārketinga

Ja vēlaties atrast īstu veidu, kā sākt pelnīt naudu tiešsaistē no savas datora, tad digitālais mārketings ir izvēle Nr. 1. Lai gan tas varētu šķist sarežģīts, patiesībā tas ir salīdzinoši vienkāršs, un daudzi uzņēmumi izmanto digitālo mārketingu, lai palielinātu savu interneta klātbūtni. Lai nopelnītu naudu internetā ar digitālo mārketingu, sākumā jums vajadzētu iepazīties ar dažādām mārketinga metodēm.

Meklētājprogrammu optimizācija (SEO), sociālo mediju mārketings, e-pasta mārketings un satura mārketings ir daži piemēri digitālā mārketinga stratēģijām.

Lai kļūtu par digitālā mārketinga speciālistu, jums noteikti nav nepieciešama specifiska izglītība. Latvijā šī profesija nav iekļauta augstskolu programmās, tā vispārēji tiek apgūta pašmācības ceļā, skatoties YouTube video, veicot Google meklējumus un testējot apgūtās stratēģijas. Dažādās tēmas ir iespējams apgūt arī dažādos kursos, kas parasti tiek pasniegti digitālā mārketinga speciālistu vadībā.

Izveidojiet abonēšanas biznesu

Abonēšanas modelis

Abonēšanas uzņēmumi regulāri (nedēļas, divu nedēļu vai mēneša intervālos) nodrošina klientiem produktus vai pakalpojumus. Prognozēts, ka līdz 2025. gadam abonēšanas e-komercijas tirgus sasniegs 478 miljardus ASV dolāru, un šo pakalpojumu izmantošana pieaug katru gadu arvien vairāk. McKinsey pētījums atklāj, ka 15% ASV patērētāju ir abonējuši vienu vai vairākus abonementus, lai regulāri saņemtu produktus.

Abonēšanas biznesa piemērs ir kosmētikas kaste. Jūs piedāvājat klientiem ikmēneša abonementu, lai saņemtu kosmētikas kasti ar 50 eiro vērtību, bet jūsu izmaksas par šiem produktiem ir 25 eiro. No katras klienta ikmēneša maksas jūs pelnīsit 25 eiro.

Abonēšanas biznesa priekšrocības:

  • Paredzami ienākumi. Uzņēmumi var prognozēt nākamā mēneša ienākumus un attiecīgi plānot izdevumus.
  • Papildu nauda kasē. Abonēšanas uzņēmumi prasa pilnu priekšapmaksu ar atlaidi, kas nodrošina regulāru naudas plūsmu.
  • Zemākas klientu piesaistes izmaksas. Klienti maksā regulāri, tāpēc jums nav jāpārliecina viņus veikt vienreizējus pirkumus.
  • Abonēšanas uzņēmumu vadīšana no mājām ir viegla. Šādu uzņēmumu varat vadīt pat no savas garāžas. Turklāt, varat organizēt produktu iepakošanu un piegādi, izmantojot dropshipping principu.

Izmantojiet totalizatoru un kazino bonusus, lai pelnītu līdz pat 500 eiro

TotoBonusi.com vietne piedāvā pasaulē zināmu “Matched betting” shēmu jeb drošo totalizatoru likmju stratēģiju, kas ļauj nopelnīt naudu, izmantojot totalizatoru jauno un esošo klientu bonusus.

Kā var pelnīt totalizatorā, nemazinot risku?

Ļoti vienkārši! Mēs izmantojam totalizatora naudu un speciālu kalkulatoru, lai aprēķinātu likmes tā, ka jebkurā scenārijā mēs gūstam uzvaru.

Ar TotoBonusi.com ir iespējams pelnīt šādās veidās:

Izmantojot TotoBonusi.com sistēmu – peļņa 160 € un vairāk
Saņemot naudas atmaksmes bonusus – peļņa 20 € un vairāk
Iesakot draugiem un pelnot – varat nopelnīt pat 1000 € vai vairāk, ieteikdams daudz draugu

Kā darbojas TotoBonusi.com sistēma?

Totalizatori piedāvā lielodu bonusus, lai piesaistītu jaunus klientus. Piemēram, Synottip pašlaik piedāvā trīs 10 € vērtas bezriska likmes jaunajiem totalizatora klientiem. Mēs šīs 30 € likmes varam droši pārvērst par 20 €, kas tiek noguldīti mūsu bankas kontā!

Kopumā pašlaik ir pieejamas bezriska likmes apmērā 265 € uzreiz, kā arī papildu 280 €, veicot noteiktu apgrozījumu – kopumā 545 € vērtas bezriska likmes! Ar TotoBonusi.com sistēmas palīdzību mēs varam pārvērst šīs bezriska likmes par 363.33 € mūsu bankas kontā!

Sponsorētie sociālo mediju ieraksti

Ja jums ir liels sociālo mediju sekotāju skaits, piemēram, Instagram, Facebook vai TikTok, piedāvājiet uzņēmumiem maksāt par informācijas publicēšanu par viņu produktiem vai citu veidu reklāmu savā ziņu plūsmā.

Tomēr jums turpināt aktīvi veidot saturu savā profilā, lai piesaistītu jaunus cilvēkus savai auditorijai. Tas nozīmē, ka jums jāveido ziņas, kas palielina jūsu sasniedzamību un piesaista sociālo mediju sekotājus.

Izmantojot savus sociālos medijus, lai pelnītu naudu, ir pievilcīgs biznesa modelis. Piesaistiet uzmanību un klikšķus uz savu profilu, izmantojot spēcīgu saturu, un pēc tam gūstiet peļņu, izveidojot sponsorētus ierakstus no zīmoliem, kas atbilst jūsu auditorijai.

Tomēr pastāv risks. Lai uzņēmumi maksātu jums par ierakstu publicēšanu, nepieciešama liela auditorija. Jūs neesat pievilcīgs reklāmas kanāls, kamēr jums nav uzticama un liela auditorija. Tāpēc jums jāvelta daudz laika, lai audzētu auditoriju, un tas nav garantēts veids, kā panākt panākumus. Jums var būt jāievēro tendences un jāveido saturs, cerot, ka galu galā gūsiet vēlamo rezultātu – sponsorētu ierakstu publicēšanu.

Pat ja jums ir izdevies iegūt sponsorētus ierakstus, jums jāturpina publicēt ziņas, lai piesaistītu savu auditoriju un saglabātu reklāmdevējiem interesantu iespēju. Tas nozīmē, ka jums ir jāiegulda vairāk laika un naudas.

Izveidojiet savu personīgo blogu vai YouTube kanālu

Vai jums ir ekspertīze par ceļojumiem uz Taizemi, Minecraft vai svinga deju cunami? Aizraujaties ar kādu konkrētu tēmu un pārvērtiet to par savu blogu vai YouTube kanālu, lai pelnītu naudu ar reklāmām vai sponsoriem. Atrastiet populāru tēmu vai pat nelielu nišu un kļūstiet par tās ekspertu. Sākumā jums būs jāveido saturs un jāpiesaista auditorija, bet laika gaitā tas var radīt stabīgu ienākumu plūsmu, jo kļūsiet pazīstams ar savu aizraujošo saturu.

Ja vēlaties izveidot savu blogu bez maksas, ieteicams izlasīt šo rakstu.

Jums ir iespēja izmantot bezmaksas vai ļoti lētu platformu un izmantot savu lielisko saturu, lai piesaistītu sekotājus. Jo unikālāka ir jūsu saturam piemērotā tēma, jo labāk kļūsit par “sekojamām personībām”. Tad varat piesaistīt sponsorus vai izmantot partnermārketingu savā vietnē.

Tomēr pastāv risks. Sākumā jums būs jāveido saturs un jāturpina regulāri publicēt, kas var prasīt laiku. Jums arī jājūt patiesa aizraušanās par konkrēto nozari, jo tas palīdzēs saglabāt motivāciju turpināt, īpaši sākumā, kad sekotāju skaits vēl nav liels.

Galvenais trūkums ir tas, ka varat tērēt daudz laika un resursu, bet joprojām neizdoties izveidot kvalitatīvu saturu, ja nav patiesas intereses par jūsu priekšmetu vai nišu. Jūsu kompetences joma var būt pārāk specifiska niša, lai piesaistītu rentablu auditoriju, bet jūs to nepārliecināsiet, ja neizmēģināsiet to.

Izveidojiet savus tiešsaistes kursus vai lekcijas

Vēl viens veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, ir izveidot tiešsaistes kursus. Jūs varat izveidot tiešsaistes kursus, izmantojot platformas piemēram Teachable, vai arī to izdarīt pats, izmantojot savu mājaslapu un videoklipu sēriju. Turklāt, jūs varat vadīt savus kursus arī uz platformām kā Skype vai Zoom. Jūs varat publicēt savus kursus vairākās vietās un gūt ienākumus, piedāvājot vienreizēju maksu vai abonēšanas pakalpojumu. Lai pelnītu naudu tiešsaistē ar tiešsaistes kursiem, jums būs nepieciešama laba ideja.

Jums vajadzētu izveidot pievilcīgu pārdošanas lapu un savus kursus izpildīt to, ko solāt savējiem klientiem pārdošanas lapā. Jums arī jāspēj sniegt atbalstu saviem klientiem un nodrošināt regulāru saturu, kas pievilina viņus atgriezties.

Pārdodiet stock fotoattēlus un video materiālus

Vai jums patīk fotografēt un apstrādāt fotoattēlus? Varbūt šī papildu ienākumu iespēja ir tieši jums. Ja jūs esat dedzīgs fotogrāfs vai videogrāfs, apsveriet iespēju pārdot stock fotogrāfijas un video kadru materiālus, lai izveidotu pasīvo ienākumu avotu. Jūs varēsiet darīt to, kas jums patīk, vienlaikus pelnot naudu.

Daudzi uzņēmumi un uzņēmēji izmanto stock materiālus savos mārketinga materiālos, reklāmās un mājaslapās. Uzņēmumi vienmēr meklē jaunas idejas un atšķirīgus skatus, kas ļautu izcelties no konkurentiem. Jūs varat izveidot vietni fotogrāfijām un pārdot savus attēlus tur. Reģistrējieties tiešsaistes foto bankās kā Shutterstock, Getty Images vai Dissolve, un saņemiet samaksu un detalizētu statistiku par savu materiālu izmantošanu. Tādējādi jūs veidosiet savu zīmolu, nodrošinot produktus potenciālajiem pircējiem.

Izveidojiet pasīvus ienākumu avotus

Affiliate vai partnermārketinga programma

Izmantojot partnermārketingu, vietņu īpašnieki, sociālo mediju ietekmētāji vai blogu autori var reklamēt trešo pušu produktus un pakalpojumus, iekļaujot saiti uz šiem produktiem savā vietnē vai sociālo mediju kontā. Amazon ir viens no pazīstamākajiem partnermārketinga partneriem, taču ir arī citi populāri partnermārketinga tīkli, piemēram, eBay, Awin un ShareASale. Instagram un TikTok ir kļuvušas par ievērojamām platformām tiem, kas vēlas palielināt savu sekotāju skaitu un reklamēt produktus.

Varat apsvērt arī e-pasta saraksta izveidi, lai piesaistītu uzmanību savam emuāram vai novirzītu cilvēkus uz produktiem un pakalpojumiem, kurus viņi varētu interesēties iegādāties.

Iespēja: kad apmeklētājs noklikšķina uz saites un veic pirkumu no jūsu partnera mājaslapas, jūs saņemat komisijas maksājumu. Komisijas maksa var atšķirties no 3 līdz 50 procentiem, tāpēc, lai gūtu nopietnus ienākumus, jūsu vietnei būs nepieciešams ievērojams apmeklētāju skaits. Tomēr, ja jūs spējat palielināt savu sekotāju skaitu vai nodarbojaties ar ienesīgāku nišu (piemēram, programmatūru, finanšu pakalpojumiem vai fitnesu), iespējams, varēsit nopelnīt ievērojamu summu naudas.

Ja izvēlēsieties izveidot partnermārketinga biznesu, izmantojot mājaslapu un SEO, tas var kļūt par pasīvu ienākumu avotu!

Partnermārketings tiek uzskatīts par pasīvu ienākumu avotu, jo teorētiski jūs varat nopelnīt naudu, vienkārši pievienojot saites savai vietnei vai sociālajiem medijiem. Tomēr, patiesībā jūs nesanāks nopelnīt, ja jūsu vietnei nav apmeklētāju, kas noklikšķinātu uz saitēm un veiktu pirkumus pie jūsu partneriem.

Risks: ja tikko sākat darbu, būs nepieciešams laiks, lai izveidotu saturu un palielinātu apmeklēt

Ieguldiet naudu savstarpējās aizdevumu platformās

Savstarpējais aizdevums (P2P) ir personisks aizdevums, kas tiek sniegts starp jums kā aizdevēju un aizņēmēju, ar starpniecību no trešās puses platformas, piemēram, VIAINVEST vai NEOfinance.

Iespēja: kā aizdevējs jūs varat gūt ienākumus, saņemot procentu maksājumus par aizdevumiem. Lai dažādotu savu aizdevumu portfeli, varat ieguldīt mazākas summas vairākos aizdevumos. Savstarpējo aizdevumu platformās VIAINVEST un NEOfinance minimālais ieguldījums vienam aizdevumam ir 25 EUR.

Risks: lai gan ir nepieciešams laiks, lai iemācītos izvērtēt P2P aizdevumu rādītājus, tas nav pilnībā pasīvs ienākumu avots, un jums vajadzētu rūpīgi pārbaudīt potenciālos aizņēmējus. Tā kā jūs ieguldāt vairākos aizdevumos, jums ir jāpievērš liela uzmanība saņemtajiem maksājumiem. Vēl viens risks ir saistīts ar ekonomisko lejupslīdi, kas var novest pie augsta aizdevumu neatmaksāšanas līmeņa. Ekonomiskās situācijas pasliktināšanās var ietekmēt aizdevumu procentu likmes, kas šobrīd ir augstākas nekā agrāk.

Jekabs

Related Posts

dazadi kazino bonusi

Kazino bonusu daudzveidība un iespējas Latvijas online kazino vidē

Kazino bonusu daudzveidība un iespējas Latvijas online kazino vidē Kazino bonusi ir vilinoši un tas ir galvenais rīks ar ko kazino piesaista jaunus klientus. Kazino bonusi var būt…

sieviete jogo

Padomi Pilnvērtīgai Dzīvei, Ko Jāzina Ikvienam

Lai saglabātu optimālu veselību, nepietiek tikai ar pareizu uzturu un regulārām fiziskām aktivitātēm, bet nepieciešama visaptveroša pieeja, kas ietver dažādus labsajūtas aspektus, tostarp seksuālo veselību – drošs sekss,…

augsta vidukla dzinsa sorti

Džinsa šorti – vai tie ir modē 2023. gadā?

Džinsa šorti ir dažādu veidu un stila, kas var atšķirties pēc izgriezuma, garuma, apdares un citiem faktoriem. Daži populārākie džinsa šortu veidi ietver: Klasiskie džinsa šorti Tie ir…

kazino sauszemes

Vai sauszemes kazino var izdzīvot tiešsaistes azartspēļu milzīgo izaugsmi?

Azartspēles ir viena no visu laiku visvairāk spēlētajām spēlēm, un tiešsaistes kazino ieviešana to padarīja vēl izplatītāku. Līdz ar drošu maksājumu metožu ieviešanu strauji palielinājās tiešsaistes azartspēļu fanu…

adas kopsana

Budžeta jutīgas ādas kopšanas līdzekļi

Jutīgai ādai ir nepieciešama kopšana, kas parasti nozīmē augstas kvalitātes kopšanas līdzekļus, kuri parasti ir dārgi. Veselīgai un nebojātai jutīgas ādas kopšanai nav jābūt dārgai. Vienkārši paņēmieni, kā…

pelnit naudu skatoties reklamas

Pelni naudu skatoties reklāmas un aizpildot aptaujas

MOBROG ir viena no labākajām aptauju vietnēm internetā, kas vāc aptauju datus no cilvēkiem un piedāvā saņemt atalgojumu par tiešsaistes aptauju aizpildīšanu. Šī nav vienīgā vietne šādā veidā,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *